O nás

Základní škola je dvoutřídní s kapacitou 56 žáků, se školní jídelnou a školní družinou. Součástí školy je i jedna třída mateřské školy.

Pořádáme recitační a lehkoatletické soutěže, velikonoční best rolex cellini swiss replica a vánoční dílny pro děti a rodiče. Připravujeme vystoupení dětí a žáků k různým příležitostem. Organizujeme školy v přírodě, pěší i cyklistické výlety, karnevaly a další. Navštěvujeme divadelní představení i kino. Škola je vybaveny počítači, notebooky i interaktivní tabulí. Žákům je věnován individuální přístup. Nabízíme různé zájmové útvary.

V posledních letech bylo zrekonstruováno sociální zařízení, vyměněna okna, nově se opravily jh rolex submariner 116610 rolex calibre 2836 mens automatic prostory MŠ, novým nábytkem je vybavena i třída ZŠ a školní družina.

Ke škole náleží i velká zahrada, na wholesale balenciaga faux které si děti hrají, učí se a tráví volný čas.

dvoutřídní, kapacita 56

ředitelka a třídní učitelka:

učitelky:
Mgr. Václava Horniková